Respirátory a ústenky - nekvalita se neodpouští

Zdravotnické prostředky vstupující na český trh potřebují absolvovat přesně danou proceduru, která spočívá v doložení funkčnosti daného výrobku, aby mohl být legálně prodáván a distribuován. Situace kolem Covid-19 způsobila téměř ze dne na den obrovskou poptávku po ústenkách a respirátorech. Ve snaze zajistit dostatečné skladové zásoby, dochází k nákupu bez ohledu na kvalitu. Jak se zorientovat v široké nabídce a vybrat si skutečně fungující výrobky?
Centers for Disease Control and Prevention zveřejnila přesné informace, ohledně správného označení kvalitních a schválených výrobků. Podrobný přehled včetně obrazové dokumentace neodsouhlasených výrobků naleznete na stránkách organizace ZDE.


"Všemu, co děláme a nabízíme, věnujeme maximální pozornost. Plnohodnotné certifikáty a produktovou dokumentaci považujeme za pouhý základ. Čerpáme z letité osobní praxe v oboru a využíváme pouze ověřené zdroje informací a síť expertů s dlouholetou praxí. Náš sklad neopustí produkt, který bychom sami nevyzkoušeli, a který nebyl podroben zpětné vazbě odborníků. Zajímáme se o historii a technologickou vyspělost výrobců a obchodních partnerů a vybíráme si jen ty důvěryhodné a seriózní," upřesňuje Martin Holub, obchodní partner R4Future.

#prodejrespirátorů #respirátor FFP2 #prevence šíření infekcí

17 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše