Péče o pokožku v 21. století

Mytí těla

Antiseptic

Péče o inkontinentní pacienty

Péče o vlasy

Osvěžení mezi koupelemi

Swash_webshop_slider_1903x500px_Refreshi

Bathing 21® 

 

Swash® přináší pohodlnou a plnohodnotnou osobní hygienu. Je tomu tak díky použití vlhčených produktů, určených k mytí a náhradě koupání. Díky tomu je nutnost použití vody a mýdla minulostí. Program Swash® se skládá z pěti kategorií produktů, které se vzájemně doplňují a lze je kombinovat tak, aby vyhověly každodenním hygienickým potřebám konkrétních jednotlivců. Bez ohledu na to, jaké produkty Swash® si vyberete, každý z nich má zaručeně vysokou a konzistentní kvalitu a zajišťuje nejlepší možný zážitek z koupání. Více o filozofii a udržitelnosti Swash®.

Snímek obrazovky 2021-03-16 v 18.01.55.

MÉNĚ NAMÉHAVÉ

Koupel se Swash® je méně náročná v porovnání se sprchou, umytím u umyvadla či očistou na lůžku.  Vše díky méně krokům a fyzickému úsilí, které je vyžadováno pro zajištění každodenní hygienické péče.

OPTIMÁLNÍ PÉČE O KŘEHKOU POKOŽKU

Swash® produkty obsahují hypoalergenní a pH-neutrální čisticí látky, které zajistí výživu a hydrataci pokožky. Vhodné pro všechny typy pokožky.

VÍCE HYGIENICKÉ 

Jednotlivé části těla jsou umyty samostatně. Nové Swash® rukavice nebo ubrousky byly vyvinuty tak, že jsou určeny pro každou část těla samostatně. Tímto se předejde infekcím, které vznikají přenosem z jedné části těla na druhou.

 

POHODLÍ

Měkké a příjemné materiály Swash® rukavic a ubrousků jsou citlivé vůči pokožce. Pro zvýšení komfortu je možné výrobky předem ohřát v mikrovlnce.

 

VÍCE ČASU NA JINÉ ČINNOSTI

Šetří čas! Jednoduchá technologie 4-in-1 Swash® produktů připravená k okamžitému použití.